Gücünüz Gücümüz İş Güvenliği Bizim İçin Önemli
21 Nisan 2024

Gücünüz Gücümüz

21 Nisan 2024

İş Güvenliği Bizim İçin Önemli

Özel Yazılım Danışmanlığı

Kobilere yönelik iş süreçlerini takip ve değerlendirme amacıyla uyguladığımız ve verimlilik odaklı çözümümüzle tanışın.

İş Güvenliği Danışmanlığı

İşletmenize özel İş Güvenliği Uzmanı ve danışmanlığı ile işletmenizde risk analizleri ve tehlikeleri tespit edelim.

Kurumsallaşma Danışmanlığı

İşletmenizdeki organizasyon şemanızı, görev tanımlarınızı belirli hale getirip daha yönetilebilir çalışma ortamı tasarlayalım.

Müşteri Yorumları

ABCDE Danışmanlık’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. 

 

2015 yılında ABCDE Danışmanlık firmasından hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde, %200 oranında arttırdık. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

ABCDE Danışmanlık, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.