Bir Ev, Bir Aile. Yaşam Mimarı Şehir Evleri. Yeni Nesil Sarayları - Mavera Sarayları
21 Nisan 2024

Bir Ev, Bir Aile. Yaşam Mimarı Şehir Evleri.

21 Nisan 2024

Yeni Nesil Sarayları - Mavera Sarayları

Projelerimiz

Tasarım, mühendislik, satınalma ve anahtar teslimi inşaat işi ile bina-arazi bakım onarım hizmetleri ve destek hizmetlerinin 25 yıl boyunca verilmesi.

Fırsatlar

Biz 37 yıldır, yaptığımız her projenin başındayız, 37 yıldır arkasındayız!Biz 37 yıldır, ev sahiplerimize her zaman kazandırıyoruz!

Prensiplerimiz

Firmamız İnşaat olarak, ömrü uzun hizmet alanları tasarlayarak ev sahibi olan müşterilerimizin aidat, bakım masraflarını kaldırmayı hedefliyoruz.

FaLang translation system by Faboba

Müşteri Yorumları

ABCDE Danışmanlık’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. 

 

2015 yılında ABCDE Danışmanlık firmasından hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde, %200 oranında arttırdık. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

ABCDE Danışmanlık, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.